Hoşgeldiniz

Sportmenclup halı saha tesisleri 2012 yılı temmuz ayından itibaren siz spor severlere hizmet vermektedir. Tesislerimiz toplam 6000 metrekare alan üzerine inşa edilmiştir. 

Bir tanesi kapalı iki tanesi açık olmak üzere sahamızda 30*50 m ölçülerinde olup toplam 4500 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuştur. Diğer 1500 metrekarelik alan siz misafirlerimizin rahatlığı ve ihtiyaçları düşünülerek cafe&restaurant, oto yıkama, çocuk parkı, fitness , yeşil alanlar ve yaklaşık 50 araçlık otopark alanı olarak düzenlenmiştir.

Sahalarımızda 7 şer kişiden oluşan iki takım rahatlıkla oynayabilmekte olup ayrıca sizler sporunuzu yaparken aileleriniz yada arkadaşlarınızın sizi seyredebilmeleri için rahat alanlar oluşturmayıda ihmal etmedik. Yaklaşık 100 kişilik kapasiteye sahip tribünümüz sayesinde özel turnuva maçlarında dahi,seyircilerimiz rahat ve zevkli bir seyir imkanı elde etmektedir. 

Ortalama 30 metrekarelik alana sahip 8 adet soyunma odamız ve her odada 2 adet duş 1 adet lavabo bulunmakta ve 24 saat sıcak su mevcuttur.

Spordan sonra dinlenebilmeniz ve arkadaşlarınızla rahat bir ortamda sohbet edebilmeniz için hazırlanan cafemizde isterseniz aperatif yiyecek ve içecek imkanıda hizmetinize sunulmuştur.Hafta sonları kahvaltı ve bruch keyfini yaşayabileceğiniz cafemizde ayrıca 200 kişi kapasiteli dev ekrandan süperlig ve şampiyonlar ligi maçlarını da seyretme imkanı sunulmaktadır. 

Sizler bu aktivitelerden yararlanırken Oto yıkama ve kuaför hizmeti veren ünitilerimizde saat 24:00 e kadar hizmetinizde olacaktır. (yakında hizmete girecektir)
Spor malzemesi satış reyonumuzda tüm ihtiyacınızı karşılayacak malzemeleri temin edebilir dilerseniz takımınız için özel forma siparişi verebilirsiniz. (yakında hizmete girecektir) 

Tesislerimiz sizlerin güvenliği açısından alarm sistemi ile birlikte 24 saat 12 güvenlik kamerası ile izlenmektedir.Tüm bunlarla beraber özel ve değerli eşyalarınızı saklayabileceğiniz kişiye özel kasalarımız ofisimizde hizmetinize sunulmuştur.
Sizlerin tesislerimizde rahat, güvenli ve hoşça vakit geçirebilmeniz için her geçen gün daha iyi hizmet verebilme inancı ile iyi eğlenceler dileriz...

 

moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online happiness outlet happiness outlet happiness outlet happiness outlet happiness outlet usb backpack usb backpack usb backpack usb backpack usb backpack sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet mcm outlet online moose knuckles outlet usb backpack outlet happiness outlet happiness outlet shoes down jackets outlet cappotti italia outlet fjallraven outlet